HLEDEJ DLE CENY
VYBERTE CENOVÉ ROZMEZÍ  Samolepky se vyrábějí třemi možnými technologiemi.

  První technologie je potisk samolepek sítotiskem. Tato technologie nabízí dlouhou barevnou stálost tisku a hodí se pro tisk větších počtů kusů. Nevýhoda je, že se dají touhle technologií tisknou obrázky v nižším tiskovém rozlišení.

  Druhá technologie je digitální tisk samolepek na inkoustovém plotru. Tato technologie nabízí perfektní tiskovou kvalitu při tisku obrázků, ale nevýhoda je nižší životnost tisku na kterou se dává záruka maximálně 2 roky. Tato technologie umožňuje tisk samolepek v menším množství počtů kusů.

   

  Třetí technologie je řezání samolepek řezacím plotrem. Touto technologií je možné řezat samolepky o malém počtu kusů a tyto řezané samolepky se vyznačují dlouhou životností, která může být až 9 let dle použitého druhu fólie.

  Fólie pro výrobu samolepek se používají monomerické, kašírované a polymerické. Tyto fólie se rozlišují dle životnosti a vhodnosti použití pro lepení na konkrétní povrch.

  Cenová kalkulace se provádí dle velikosti, počtu kusů, barevnosti a také jak dlouhou má mít samolepka životnost a na jaký povrch se bude lepit.
  Pokud potřebujete spočítat cenu na vaši zakázku, neváhejte nás kontaktovat na emailu uvedeném v kontaktech.