HLEDEJ DLE CENY
VYBERTE CENOVÉ ROZMEZÍ


  Reklamní cedule se vyrábějí dle požadavků zákazníka. Cedule se vyrábí na podkladovou desku a to jak plastovou a nebo kompozitní. Tyto desky se vyrábějí v různých tloušťkách do 1 mm do 10 mm. Velikost desky si stanoví zákazník. Plastové desky jsou barevně stálé a částečně pružné. Kompozitní deky jsou složeny ze dvou materiálů a to v kombinaci hliník + plast + hliník. Kompozitní deska je velmi pevná. Tyto desky vynikají svou povrchovou úpravou například broušený hliník, stříbrná metalíza a jiné. 

  Tyto cedule je možné vyrobit třemi způsoby.

  První způsob je, že na vybranou podkladovou desku se samolepka vyřeže na řezacím plotru a dále se na požadovaný podkladový materiál nalepí. Výhoda těchto cedulí je, že mají velmi dlouhou životnost až devět let. Na tuto aplikaci můžeme použít jak desku kompozitní tak desku plastovou.

  Druhý způsob je, že na vybranou podkladovou desku se nalepí samolepka natištěná na inkoustovém plotru. Zde můžeme použít desku plastovou i kompozitní. Výhoda této aplikace je v tom, že můžeme natisknout na inkoustovém plotru jakýkoliv obrázek a nebo garfiku s barevnými přechody. Nevýhoda je v nižší životnosti tištěné samolepky. Záruka se poskytuje maximálně dva roky.

  Třetí způsob je přímý digitální tisk pouze na plastovou desku. Tento způsob je cenově nejdostupnější, ale záruka na tisk je pouze jeden rok. Technologie přímého digitálního tisku UV inkousty patří k progresivním záležitostem ve výrobě reklamy. Možnost přímého tisku na deskové materiály výrazně zjednodušuje výrobní proces a rozšiřuje oblast využití tisku při výrobě jednotlivých reklamních prvků.

  Dále naše firma nabízí přímý digitální tisk na látku, která se vypíná do hliníkového rámu. Tato aplikace je vhodná pouze do interiéru. Používá se například do zasedacích místností atd.

  Naše firma rozšířila nabídku o výrobu světelné reklamy. Světelná reklama se nejčastěji umísťuje na fasády firem a obchodů. Nejčastěji se aplikují světelná písmena, světelné panely, pylony a monumenty.

  Pokud potřebujete spočítat cenu na vaši zakázku, neváhejte nás kontaktovat na emailu uvedeném v kontaktech.